Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Nowa lazura do drewna 3w1 – skuteczna ochrona drewna z wykorzystaniem lazury HK-Lasur od Remmers

Nowa lazura do drewna 3w1 - skuteczna ochrona drewna z wykorzystaniem lazury HK-Lasur od Remmers
Nowa lazura do drewna 3w1 - skuteczna ochrona drewna z wykorzystaniem lazury HK-Lasur od Remmers

Wybór skutecznej ochrony drewna jest bardzo ważny i pozwala zabezpieczyć drewnianą powierzchnię na wiele lat. Do wyboru jest jednak wiele produktów o różnym stopniu ochrony. Sprawdź, czym charakteryzuje się lazura zapewniająca skuteczną i długotrwałą ochronę drewna.

Istnieje wiele rodzajów środków do zabezpieczenia drewna. Jednym z coraz chętniej wybieranych ze względu na swoje właściwości są lazury ochronne. Jeśli decydujemy się na wybór tego rodzaju ochrony do zabezpieczenia drewna, warto wybrać produkt z najwyższej półki, który polecany jest przez profesjonalistów do skutecznego i trwałego zabezpieczenia drewnianej powierzchni przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Właściwości lazury ochronnej do drewna

Odpowiednia definicja lazury do drewna jest bardzo ważna. Na rynku istnieje wiele produktów, które znajdziemy na półce z lazurami do drewna, jednak nie każdy z nich jest sobie równy. Wśród lazur do drewna możemy spotkać prawdziwe skrajności zarówno pod względem oferowanej ochrony, trwałości, jak i ceny. Tu warto pamiętać, że nie zawsze z informacją na opakowaniu idzie faktyczna jakość po nałożeniu lazury na drewno.

Dobrej jakości lazura powinna zapewniać ochronę w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w przypadku wysokich wakacyjnych temperatur, jak i skrajnie niskich, jakie panują u nas zimą. Dobrej klasy lazura to przede wszystkim dedykowany produkt, który ma warianty do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Ochrona drewna to również zwiększenie jego odporności na wilgoć i promieniowanie UV, tak więc lazura powinna również chronić drewno przed absorpcją wody a otoczenia. Ostatnim elementem, który cechuje dobrej jakości lazurę, jest trwałość powłoki ochronnej. W przypadku nieco droższych produktów klasy premium możemy uzyskać kilkukrotnie wyższą trwałość, dzięki czemu z biegiem czasu ten wybór się po prostu opłaca. W przypadku produktów z najwyższej półki mamy do wyboru jeszcze jeden element, który jest nowością w przypadku powłok ochronnych. Tym wyróżnikiem jest lazura 3w1, która w składzie ma wszystko to, co jest potrzebne do odpowiedniego zabezpieczenia drewna przy jednym malowaniu. Dzięki temu, zamiast trzech środków wystarczy nam jeden, kompleksowy impregnat do drewna, jakim jest lazura HK-Lasur od Remmers.

HK-Lasur – lazura do drewna 3w1

Wybierając lazurę HK-Lasur, otrzymujemy impregnat, powłokę gruntującą i lazurę w jednym gotowym produkcie. Pozwala to skutecznie ochronić drewno przed promieniowaniem UV, wilgocią, glonami, sinizną, pleśnią i żerowaniem os. Specjalna powłoka lazury do drewna doskonale chroni drewno, nadaje mu matową strukturę i pozwala oddychać, chroniąc jednocześnie przed wchłanianiem wody. Wybór lazury typu 3w1 to również mniejsze nakłady pracy na zabezpieczenie jednego metra kwadratowego drewnianej powierzchni, a w połączeniu z trwałością powłoki daje nam to produkt niemal idealny w niezwykle korzystnej cenie.

HK-Lasur to nowoczesna lazura dekoracyjna klasy premium do ochrony drewna stosowanego na otwartej przestrzeni. W jej obszarze stosowania znajduje się głównie drewno, które nie ma kontaktu z gruntem, wszelkiego rodzaju elementy drewniane, które zachowują wymiar jak drewniane okna czy drzwi, okiennice, profile drewniane i altany ogrodowe oraz drewniane elementy, które nie są stabilne wymiarowo jak wiaty samochodowe, konstrukcje szachulcowe i płoty.

Jeśli szukasz wysokiej klasy lazury do ochrony drewna stosowanego na zewnątrz, sprawdź koniecznie ofertę w sklepie internetowym MBKsklep.pl, gdzie znajdziesz kilkadziesiąt produktów do ochrony drewna, wszelkiego rodzaju akcesoria oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Powiązane posty
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Jakie są zalety i wady odkurzaczy Karcher?

W żadnym domu nie może zabraknąć podstawowych sprzętów do sprzątania. Wśród nich możemy…
Czytaj więcej
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Co warto wiedzieć o montażu gruntowych pomp ciepła?

Gruntowe pompy ciepła zyskują na popularności jako efektywne i przyjazne dla środowiska…
Czytaj więcej
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Jakie narzędzia ogrodowe są najlepsze do porządków wiosennych?

Wiosna to idealny czas na porządki w ogrodzie. Aby ułatwić sobie pracę, warto mieć odpowiednie…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *