Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Nowa lazura do drewna 3w1 – skuteczna ochrona drewna z wykorzystaniem lazury HK-Lasur od Remmers

Nowa lazura do drewna 3w1 - skuteczna ochrona drewna z wykorzystaniem lazury HK-Lasur od Remmers
Nowa lazura do drewna 3w1 - skuteczna ochrona drewna z wykorzystaniem lazury HK-Lasur od Remmers

Wybór skutecznej ochrony drewna jest bardzo ważny i pozwala zabezpieczyć drewnianą powierzchnię na wiele lat. Do wyboru jest jednak wiele produktów o różnym stopniu ochrony. Sprawdź, czym charakteryzuje się lazura zapewniająca skuteczną i długotrwałą ochronę drewna.

Istnieje wiele rodzajów środków do zabezpieczenia drewna. Jednym z coraz chętniej wybieranych ze względu na swoje właściwości są lazury ochronne. Jeśli decydujemy się na wybór tego rodzaju ochrony do zabezpieczenia drewna, warto wybrać produkt z najwyższej półki, który polecany jest przez profesjonalistów do skutecznego i trwałego zabezpieczenia drewnianej powierzchni przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Właściwości lazury ochronnej do drewna

Odpowiednia definicja lazury do drewna jest bardzo ważna. Na rynku istnieje wiele produktów, które znajdziemy na półce z lazurami do drewna, jednak nie każdy z nich jest sobie równy. Wśród lazur do drewna możemy spotkać prawdziwe skrajności zarówno pod względem oferowanej ochrony, trwałości, jak i ceny. Tu warto pamiętać, że nie zawsze z informacją na opakowaniu idzie faktyczna jakość po nałożeniu lazury na drewno.

Dobrej jakości lazura powinna zapewniać ochronę w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w przypadku wysokich wakacyjnych temperatur, jak i skrajnie niskich, jakie panują u nas zimą. Dobrej klasy lazura to przede wszystkim dedykowany produkt, który ma warianty do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Ochrona drewna to również zwiększenie jego odporności na wilgoć i promieniowanie UV, tak więc lazura powinna również chronić drewno przed absorpcją wody a otoczenia. Ostatnim elementem, który cechuje dobrej jakości lazurę, jest trwałość powłoki ochronnej. W przypadku nieco droższych produktów klasy premium możemy uzyskać kilkukrotnie wyższą trwałość, dzięki czemu z biegiem czasu ten wybór się po prostu opłaca. W przypadku produktów z najwyższej półki mamy do wyboru jeszcze jeden element, który jest nowością w przypadku powłok ochronnych. Tym wyróżnikiem jest lazura 3w1, która w składzie ma wszystko to, co jest potrzebne do odpowiedniego zabezpieczenia drewna przy jednym malowaniu. Dzięki temu, zamiast trzech środków wystarczy nam jeden, kompleksowy impregnat do drewna, jakim jest lazura HK-Lasur od Remmers.

HK-Lasur – lazura do drewna 3w1

Wybierając lazurę HK-Lasur, otrzymujemy impregnat, powłokę gruntującą i lazurę w jednym gotowym produkcie. Pozwala to skutecznie ochronić drewno przed promieniowaniem UV, wilgocią, glonami, sinizną, pleśnią i żerowaniem os. Specjalna powłoka lazury do drewna doskonale chroni drewno, nadaje mu matową strukturę i pozwala oddychać, chroniąc jednocześnie przed wchłanianiem wody. Wybór lazury typu 3w1 to również mniejsze nakłady pracy na zabezpieczenie jednego metra kwadratowego drewnianej powierzchni, a w połączeniu z trwałością powłoki daje nam to produkt niemal idealny w niezwykle korzystnej cenie.

HK-Lasur to nowoczesna lazura dekoracyjna klasy premium do ochrony drewna stosowanego na otwartej przestrzeni. W jej obszarze stosowania znajduje się głównie drewno, które nie ma kontaktu z gruntem, wszelkiego rodzaju elementy drewniane, które zachowują wymiar jak drewniane okna czy drzwi, okiennice, profile drewniane i altany ogrodowe oraz drewniane elementy, które nie są stabilne wymiarowo jak wiaty samochodowe, konstrukcje szachulcowe i płoty.

Jeśli szukasz wysokiej klasy lazury do ochrony drewna stosowanego na zewnątrz, sprawdź koniecznie ofertę w sklepie internetowym MBKsklep.pl, gdzie znajdziesz kilkadziesiąt produktów do ochrony drewna, wszelkiego rodzaju akcesoria oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów.

Powiązane posty
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Mobilne kotłownie kontenerowe: czym wyróżniają się najlepsze rozwiązania na rynku?

Kotłownie kojarzą się z brakiem mobilności, olbrzymimi kosztami i ograniczoną elastycznością?
Czytaj więcej
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Najczęstsze problemy z wężami ogrodowymi - jak im zaradzić?

Każdy właściciel ogrodu potrzebuje węża ogrodowego, który umożliwi podlewanie roślin, czy…
Czytaj więcej
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Wysokiej jakości przewód wodociągowy za pomocą rur PVC

Podczas budowy basenu jednym z kluczowych aspektów jest wybór systemu wodociągowego, ponieważ od…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *