Aktualności prasowe

Projekt domu z naciskiem na wygląd – sprawdź topowe projekt domu z dekoracyjnym gankiem i tarasem

Projekt domu z naciskiem na wygląd – sprawdź topowe projekt domu z dekoracyjnym gankiem i tarasem
Projekt domu z naciskiem na wygląd – sprawdź topowe projekt domu z dekoracyjnym gankiem i tarasem

Poszukując idealnego projektu domu, warto zwrócić uwagę na budynki, które zawierają zarówno taras, jak i ganek. Są one wyjątkowe, piękne i do tego mogą występować w odsłonie klasycznej lub nowoczesnej. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Projekty estetycznych domów z gankiem i tarasem 

Dlaczego warto wybrać projekty domów, które w swojej konstrukcji mają zarówno ganek, jak i taras? Takie budynki cechują nie tylko pięknym wyglądem, lecz także funkcjonalnością. Ganek to element tradycyjnej zabudowy dworskiej, dzisiaj wykorzystywany jest jako wiatrołap lub przedpokój. Chroni on pozostałą część domu przed zimnem wpadającym z zewnątrz. Z kolei taras, to przedłużenie domu, miejsce, gdzie można spędzać czas z rodziną latem, hodować rośliny oraz relaksować się. Przyjrzyjmy się teraz kilku projektom domów. Jeśli natomiast interesują Cię wyłącznie budynki z tarasem, inspiracji szukaj na stronie – projekty domów z tarasem – domoweklimaty.pl.  

Wiesiołek 3

Wiesiołek 3 to dom o nowoczesny, który można bez problemu umieścić na wąskiej działce. Składa się wyłącznie z jednego piętra, jednak jest ono bardzo przestronne. Dom mieści salon z jadalnią i otwartą kuchnią, dwie łazienki, trzy pokoje oraz kilka pomieszczeń gospodarczych. W projekcie znalazł się także garaż dwustanowiskowy. Więcej o domu można przeczytać na stronie tsk24.pl

Mazurek

Mazurek to projekt, który choć nowoczesny, bardzo przypomina klasyczne dworki. Jest to niezwykle piękny dom o symetrycznej elewacji, którą dopełnia ganek. Jego wnętrze jest bardzo przestronne, a do tego istnieje możliwość adaptacji poddasza. Co więcej, na zadaszonym tarasie znajduje się kominek. Oprócz ogromnej strefy dziennej, dwóch pokojów i łazienek, w projekcie umieszczono również kilka pomieszczeń gospodarczych, które podnoszą funkcjonalność budynku. 

Zefir

Zefir to dom bardzo nowoczesny, w którym ganek jest niezwykle minimalistyczny, ale równie piękny. W środku budynku znajdziemy otwartą strefę dzienną, toaletę i łazienkę, trzy pokoje, poddasze oraz garaż. Ponadto, całość dopełnia kilka pomieszczeń gospodarczych oraz uroczy taras, na który wychodzi się z salonu.

Adria II

Niezwykle ciekawy projekt – Adria II, wyposażony jest w centralny ryzalit inspirowany tradycyjnym gankiem. Ten element konstrukcyjny podkreśla nie tylko wejście do domu, lecz także całą bryłę. Sam dom jest parterowy. Ma dwustanowiskowy garaż, kilka pomieszczeń gospodarczych oraz duży taras. Jeśli chodzi o strefę dzienną, tworzy ją spora kuchnia otwarta na salon i jadalnię. Ponadto, w domu ulokowane są trzy pokoje oraz łazienka i toaleta. 

Powiązane posty
Aktualności prasowe

Akwarium – ciekawe hobby dla dziecka

Akwarystyka to bardzo popularna dziedzina. Nic w tym dziwnego – starannie pielęgnowane akwarium…
Czytaj więcej
Aktualności prasowe

Jaka lustrzanka dla amatora?

Fotografowanie za pomocą smartfonu czy innych urządzeń mobilnych stało się bardzo modne. Jednak…
Czytaj więcej
Aktualności prasowe

Panele szklane idealna ozdoba do łazienki i salonu

Atrakcyjne i funkcjonalne dekoracje ścienne zawsze zwracają uwagę, ciesząc się powodzeniem i…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *