Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Czyszczenie białej podłogi – jak sobie z nią poradzić?

Czyszczenie białej podłogi – jak sobie z nią poradzić
Czyszczenie białej podłogi – jak sobie z nią poradzić

Biały kolor kojarzy się z czystością i elegancją. Zgodnie z tą myślą, coraz więcej osób decyduje się na utrzymaniu w białej tonacji – przynajmniej częściowo – wystroju mieszkań i domów. Biel pokrywa ściany, meble, dodatki… a nierzadko także podłogi. Jak zatem czyścić białe podłogi? Podpowiadamy!

Zwolennicy minimalistycznego stylu aranżacji wnętrz z pewnością w pierwszej kolejności myślą o białych lub generalnie jasnych podłogach. Wybór tego koloru, jeśli chodzi o podłogę, może być problematyczny, ponieważ na białej podłodze widoczne są wszystkie, nawet najmniejsze zabrudzenia. A dodatkowo w przypadku płytek – wszelkiego rodzaju zacieki.

Postaw na wysokiej jakości mop

Zwyczajne mopy, których część czyszczącą należy namaczać w wodzie, a następnie wyżymać, mogą prowadzić do powstawania smug i zacieków na tak wymagającej powierzchni, jaką jest biała podłoga. Finalnie zamiast śnieżnobiałej powierzchni, trzymamy bardzo nieestetyczną posadzkę. Ponadto zbyt mała częstotliwość zmian wody również nie wpływa korzystnie na jej finalny wygląd. Z pomocą przychodzi więc wyjątkowy mop CleanTenso.

Mop CleanTenso pozwala nie tylko czyścić, ale i odkażać podłogę, dzięki wytwarzaniu wysokiej temperatury i pary wodnej. Nie wymaga również stosowania chemicznych środków czyszczących – para jest wystarczająca nawet do jak najdokładniejszego czyszczenia podłóg. Mop nagrzewa się szybko i umożliwia pracę przez długi czas. Jest przy tym wyposażony w długi kabel, który umożliwi dotarcie do różnych części mieszkania bez konieczności odłączania od gniazdka.

Czyść każdy typ podłóg z asortymentem Leifheit 

Czyszczenie podłóg nie musi oznaczać żmudnej, ciężkiej pracy, która spędza nam sen z powiek. Urządzenia i akcesoria przeznaczone do sprzątania podłóg, dostępne w serwisie Leifheitsklep.pl pomogą w komfortowych i ergonomicznych dla naszego kręgosłupa warunkach wyczyścić wszystkie rodzaje podłóg – nawet te, najbardziej wymagające!

Powiązane posty
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Czy kosiarka akumulatorowa jest równie wydajna jak modele spalinowe?

Każdy właściciel działki powinien wyposażyć się w niezbędne narzędzia ogrodowe. Jednym z…
Czytaj więcej
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Jak przechowywać drabinę, aby utrzymać ją w dobrym stanie technicznym?

Drabina to konstrukcja, która wykorzystywana jest zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym.
Czytaj więcej
Narzędzia, maszyny ogrodnicze

Jakie ciągniki rolnicze dla nowoczesnego gospodarstwa?

W dzisiejszych czasach każde gospodarstwo rolne powinno wykorzystywać sprzęt, który ułatwia i…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *