Meble ogrodowe

Producent wyrobów z betonu

Producent wyrobów z betonu
Producent wyrobów z betonu

Firma „KĘSBET” obecna jest na krajowym rynku od ponad 40 lat. Przez ten czas zdobyła pozycję lidera w branży i zaufanie wielu klientów oraz partnerów biznesowych. Marka realizuje zlecenia nie tylko dla firm budowlanych, ale również dla Urzędów Miejskich, instytucji użyteczności publicznej czy uznanych projektantów, a także dla pracowni architektonicznych.

„KĘSBET” nieustannie się rozwija i dopasowuje swoją ofertę do stale wzrastających oczekiwań niełatwego, wysoce konkurencyjnego rynku.

Nowoczesna mała architektura miejska

Jako marka z ogromnym doświadczeniem „KĘSBET” jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej złożonych projektów. Firma posiada w swojej ofercie różnorodne produkty standardowe, ale jest w stanie także wykonać niemal dowolne zlecenie zgodnie z indywidualnymi założeniami projektowymi dostarczonymi przez klienta.

Specjaliści pracujący w firmie ciągle się dokształcają, jeżdżą na konferencje w kraju i zagranicy; zdobywają nowe umiejętności, aby skutecznie wspierać partnerów marki na każdym etapie współpracy. W ciągu wielu lat działalności firmy zmierzyli się oni z najbardziej nietypowymi zleceniami, z sukcesem realizując większe i mniejsze projekty.

„KĘSBET” tworzy najróżniejsze produkty należące do kategorii małej architektury miejskiej. Znaleźć można wśród nich takie elementy jak donice betonowe, słupki parkingowe, stoły, grille, stojaki na rowery, a nawet stylowe leżaki doskonale dopasowane do nowoczesnej przestrzeni miejskiej. Firma oferuje również wygodne ławki betonowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na skrajne warunki atmosferyczne.

Funkcjonalne stojaki, stoły i ławki betonowe

Elementy małej architektury są coraz popularniejsze nie tylko w przestrzeni miejskiej, ale również na prywatnych posesjach oraz terenach firm. Wszystkie wytwarzane przez „KĘSBET” produkty powstają z wysokogatunkowego betonu i zachwycają dokładnością wykończenia. Marka stawia na elementy, które będą spełniały swoje zadanie przez wiele lat.

Ławki betonowe projektowane są specjalnie do wykorzystania w parkach, ogrodach, na placach miejskich czy przy ulicach. Dzięki bardzo wygodnym siedzeniom z drewna są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim wyglądają estetycznie, co jest niezwykle ważne we współczesnym projektowaniu przestrzeni.

Firma posiada w asortymencie masywne, eleganckie stoły z betonu przeznaczone na tereny rekreacyjne czy place zabaw. Stoły do gier w szachy, warcaby czy chińczyka cieszą się niezwykłą popularnością w parkach, gdzie stali bywalcy rozgrywają przez lata kolejne zacięte partie.

Władze miejskie bardzo chętnie współpracują z firmą „KĘSBET”, zamawiając praktyczne stojaki na rowery. Obecnie coraz więcej osób przesiada się na ten środek transportu, a miejsc, w których mogą swoje rowery zaparkować wciąż jest w wielu miastach za mało. Marka wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, projektując stojaki na jeden lub więcej rowerów.

Obecnie „KĘSBET” jest jednym z największych producentów tego typu elementów w Polsce. Firma myśli o wejściu na rynki zagraniczne.

Powiązane posty
Meble ogrodowe

Ławki i sofy ogrodowe: przewodnik po wyborze i konserwacji

Zastanawiasz się, jakie meble do ogrodu wybrać? Zależy Ci na trwałych i praktycznych…
Czytaj więcej
Meble ogrodowe

Jak zabezpieczyć meble ogrodowe przed jesienną pogodą?

Jesień to piękny czas, pełen kolorów i spadających liści. Jednak dla naszych mebli ogrodowych…
Czytaj więcej
Meble ogrodowe

Jakie meble ogrodowe sprawdzą się najlepiej? Poradnik

Coraz wyższe temperatury na zewnątrz sprzyjają spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *