Meble ogrodowe

Producent wyrobów z betonu

Producent wyrobów z betonu
Producent wyrobów z betonu

Firma „KĘSBET” obecna jest na krajowym rynku od ponad 40 lat. Przez ten czas zdobyła pozycję lidera w branży i zaufanie wielu klientów oraz partnerów biznesowych. Marka realizuje zlecenia nie tylko dla firm budowlanych, ale również dla Urzędów Miejskich, instytucji użyteczności publicznej czy uznanych projektantów, a także dla pracowni architektonicznych.

„KĘSBET” nieustannie się rozwija i dopasowuje swoją ofertę do stale wzrastających oczekiwań niełatwego, wysoce konkurencyjnego rynku.

Nowoczesna mała architektura miejska

Jako marka z ogromnym doświadczeniem „KĘSBET” jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej złożonych projektów. Firma posiada w swojej ofercie różnorodne produkty standardowe, ale jest w stanie także wykonać niemal dowolne zlecenie zgodnie z indywidualnymi założeniami projektowymi dostarczonymi przez klienta.

Specjaliści pracujący w firmie ciągle się dokształcają, jeżdżą na konferencje w kraju i zagranicy; zdobywają nowe umiejętności, aby skutecznie wspierać partnerów marki na każdym etapie współpracy. W ciągu wielu lat działalności firmy zmierzyli się oni z najbardziej nietypowymi zleceniami, z sukcesem realizując większe i mniejsze projekty.

„KĘSBET” tworzy najróżniejsze produkty należące do kategorii małej architektury miejskiej. Znaleźć można wśród nich takie elementy jak donice betonowe, słupki parkingowe, stoły, grille, stojaki na rowery, a nawet stylowe leżaki doskonale dopasowane do nowoczesnej przestrzeni miejskiej. Firma oferuje również wygodne ławki betonowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na skrajne warunki atmosferyczne.

Funkcjonalne stojaki, stoły i ławki betonowe

Elementy małej architektury są coraz popularniejsze nie tylko w przestrzeni miejskiej, ale również na prywatnych posesjach oraz terenach firm. Wszystkie wytwarzane przez „KĘSBET” produkty powstają z wysokogatunkowego betonu i zachwycają dokładnością wykończenia. Marka stawia na elementy, które będą spełniały swoje zadanie przez wiele lat.

Ławki betonowe projektowane są specjalnie do wykorzystania w parkach, ogrodach, na placach miejskich czy przy ulicach. Dzięki bardzo wygodnym siedzeniom z drewna są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim wyglądają estetycznie, co jest niezwykle ważne we współczesnym projektowaniu przestrzeni.

Firma posiada w asortymencie masywne, eleganckie stoły z betonu przeznaczone na tereny rekreacyjne czy place zabaw. Stoły do gier w szachy, warcaby czy chińczyka cieszą się niezwykłą popularnością w parkach, gdzie stali bywalcy rozgrywają przez lata kolejne zacięte partie.

Władze miejskie bardzo chętnie współpracują z firmą „KĘSBET”, zamawiając praktyczne stojaki na rowery. Obecnie coraz więcej osób przesiada się na ten środek transportu, a miejsc, w których mogą swoje rowery zaparkować wciąż jest w wielu miastach za mało. Marka wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, projektując stojaki na jeden lub więcej rowerów.

Obecnie „KĘSBET” jest jednym z największych producentów tego typu elementów w Polsce. Firma myśli o wejściu na rynki zagraniczne.

Powiązane posty
Meble ogrodowe

Jak wybrać pergolę tarasową?

Pergole tarasowe cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli ogrodów i tarasów.
Czytaj więcej
Meble ogrodowe

Piękne i praktyczne kwietniki metalowe

Rośliny doniczkowe to bardzo popularne ozdoby w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Wprowadzają…
Czytaj więcej
Meble ogrodowe

Meble balkonowe – komfortowe i stylowe

Wygodny wypoczynek jest zawsze mile widziany- czy to w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Meble…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *