Meble ogrodowe

Prestiżowe serie baterii umywalkowych Grohe!

Prestiżowe serie baterii umywalkowych Grohe!
Prestiżowe serie baterii umywalkowych Grohe!

Baterie umywalkowe są najważniejszym elementem armatury w łazience. Tak naprawdę bez nich nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie funkcjonalnego łazienkowego wnętrza. Z tego względu wybór baterii umywalkowej nigdy nie powinien być przypadkowy. Poniżej przedstawiamy dwie serie baterii Grohe, które przez ekspertów uznawane są za jedne z lepszych.

Bateria umywalkowa Start Edge Grohe – elegancja i funkcjonalność w jednym!

Funkcjonalna, oszczędna oraz elegancka – taka właśnie jest bateria umywalkowa Start Edge Grohe! Model ten zachwyca nie tylko swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Korpus baterii jest delikatnie zwężany ku górze. Bateria posiada wygodny, klasyczny uchwyt. Baterie Grohe została pokryta spoecjalną powłoka Grohe StarLight, dzięki której jest ona odporna na uszkodzenia i niezwykle estetyczna. Gładka powierzchnia sprawia, że baterie te są bezproblemowe podczas czyszczenia oraz wyglądają dobrze, nawet po długim okresie użytkowania.

Model ten jednak wyróżnia się nie tylko ciekawym designem, ale także dobrymi parametrami pracy. Posiada między innymi ceramiczną głowicę Grohe SilkMove, która jest gwarantem płynnej i precyzyjnej pracy nawet przez 20 lat. Baterie renomowanej marki Grohe to urządzenia ergonomiczne, które zachwycają ciekawymi także i tym, że podczas ich użytkowania, można zmniejszyć zużycie wody i to bez żadnego wysiłku! Bateria umywalkowa Start Edge Grohe wyposażona jest w perlator EcoJoy, dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie zużycia wody nawet o połowę!

Stylowa Grohe Essence – bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa Grohe Essence jest produktem, który ze względu na swoją estetykę sprawdzi się w wielu łazienkowych aranżacjach. Ta bateria Grohe jest nie tylko stylowa i ciekawa wizualnie, ale także niezwykle funkcjonalna. Dzięki niej każda umywalkowa strefa stanie się dużo bardziej ergonomiczna, a także i dekoracyjna.

Bateria Essence jest bowiem także niezaprzeczalną ozdobą wnętrza, w którym się znajdzie! Model ten dostępny jest nie tylko w popularnym chromie, ale także i złocie. To właśnie złote baterie Grohe z każdym sezonem cieszą się coraz większą popularnością i są wybierane nie tylko przez światowych projektantów wnętrz, ale coraz częściej przez klientów indywidualnych.

Bateria umywalkowa Grohe Essence posiada optymalnej długości wylewkę, dzięki której użytkowanie jej jest komfortowe. Ma to wpływ na chociażby swobodę ruchów podczas wykonywanych czynności przy umywalce. Model ten posiada perlator EcoJoy, który redukuje przepływ wody do 5,7 l/min. Perlator nie ma żadnego wpływu na wydajność strumienia i komfort użytkowania baterii. Dzięki niemu możliwe jest zmniejszenie kosztów związanych z opłatami za wodę, jest to także rozwiązanie ekologiczne.

Ta nowoczesna bateria Grohe została wyposażona w specjalną głowicę SilkMove. To właśnie dzięki niej możliwa jest precyzyjna obsługa dźwigni oraz długa i bezawaryjna praca baterii.

Powiązane posty
Meble ogrodowe

Elegancja w każdym detalu: porcelanowa zastawa na każdą okazję

Elegancki stół wymaga specjalnej oprawy w postaci naczyń porcelanowych. Sprawdź, jak…
Czytaj więcej
Architektura ogrodowaMeble ogrodowe

Meble, które musisz mieć w swoim ogrodzie

Ogród jest miejscem, w którym można odpocząć po trudach dnia codziennego, cieszyć się naturą…
Czytaj więcej
Meble ogrodowe

Modne zestawy mebli ogrodowych na sezon 2024

Sezon 2024 to czas, aby zadbać o wyjątkowy wygląd naszych ogrodów, łącząc przyrodę z…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *