Aktualności prasowe

Osiedle Debiut oraz Osiedle Brawo w Pruszczu Gdańskim

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański
Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański

Firma Inpro przygotowała dwie niezwykłe inwestycje w północnej części Pruszcza Gdańskiego. Osiedle Debiut oraz Osiedle Brawo to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku, cenią sobie bliskość terenów zielonych, ale równocześnie nie mają zamiaru tracić komfortowego dostępu do miejskiej infrastruktury. Osiedla w Pruszczu Gdańskim, realizowane przez Inpro znajdują się w znakomitej lokalizacji. Sieć dróg pozwala sprawnie przemieszczać się po mieście, szybko dojechać do obwodnicy Trójmiasta oraz na Trakt Św. Wojciecha, łączący Pruszcz Gdański z centrum Gdańska. Osoby niezmotoryzowane mogą korzystać z darmowej linii autobusowej, która kursuje po całym Pruszczu Gdańskim. Przystanek znajduje się niedaleko osiedli. Dojazd do Gdańska możliwy autobusami ZTM lub pociągiem.

OSIEDLE DEBIUT

Osiedle Debiut to inwestycja składająca się z 6 budynków, w których znajdzie się łącznie 287 mieszkań. Realizowana jest w trzech etapach. Dlaczego właśnie mieszkanie na osiedlu Debiut? Starannie przygotowany projekt, profesjonalne wykonanie z użyciem najlepszej jakości materiałów, sprawia, że inwestycja zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Na nowych lokatorów czekają funkcjonalne mieszkania, do których dodatkowo przynależą loggie lub balkony. Mieszkania na parterze posiadać będą dodatkowo ogrody, których maksymalna powierzchnia będzie wynosiła 200 m2.

Budynki na osiedlu Debiut posiadają również hale garażowe oraz parking naziemny, z miejscami postojowymi dla lokatorów. Szybkie i komfortowe przemieszczanie się po budynku zapewniają nowoczesne windy. Dodatkowo przygotowane zostały piwnice oraz pomieszczenia na rowery.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie system monitoringu, a także domofony, z możliwością rozbudowy o videodomofon. Wjazd na osiedle będzie zabezpieczony szlabanem.

Osiedle Debiut będzie posiadało infrastrukturę, która pozwoli spędzać czas wolny na świeżym powietrzu. Przygotowane zostanie nowoczesne boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, piaskownica oraz ławki. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się zbiornik wodny, którego bezpośrednia okolica została zagospodarowana dla mieszkańców miasta.

OSIEDLE BRAWO

Osiedle Brawo to przede wszystkim uniwersalna, ale nowoczesna architektura. To kompleks budynków, z których każdy posiadać będzie cztery kondygnację mieszkalne oraz dodatkowo jedną podziemną. W podziemnej kondygnacji zlokalizowana będzie hala garażowa. Na mieszkańców czekają nie tylko starannie zaprojektowane, funkcjonalne mieszkania. Przygotowane zostaną liczne udogodnienia, takie jak plac zabaw dla dzieci czy sala fitness. Wszystko zaś dopełni starannie dobrana, zaaranżowana mała architektura i zieleń.

Osiedle Brawo łączy w sobie wszystko, czego oczekuje się po mieszkaniach na nowych osiedlach.

Bliskość terenów zielonych to nie lada gratka dla osób preferujących aktywność i rekreację. Z drugiej strony, lokalizacja osiedla wraz ze znakomicie przygotowanym układem drogowym powoduje, że dojazd do obwodnicy Trójmiasta lub centrum Gdańska jest bardzo szybki. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne placówki handlowe, usługowe, a także żłobek, przedszkole czy urząd pocztowy

Więcej info: https://www.inpro.com.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty/pruszcz-gdanski 

Powiązane posty
Aktualności prasowe

Jak zaoszczędzić na produktach ogrodniczych z apką z gazetkami

Chcesz dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na produktach ogrodniczych z apką z gazetkami? W…
Czytaj więcej
Aktualności prasowe

Akwarium – ciekawe hobby dla dziecka

Akwarystyka to bardzo popularna dziedzina. Nic w tym dziwnego – starannie pielęgnowane akwarium…
Czytaj więcej
Aktualności prasowe

Jaka lustrzanka dla amatora?

Fotografowanie za pomocą smartfonu czy innych urządzeń mobilnych stało się bardzo modne. Jednak…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *