Aktualności prasowe

Leroy Merlin otworzy sklep w Wieliczce

Leroy Merlin otworzy sklep w Wieliczce
Leroy Merlin otworzy sklep w Wieliczce

W Wieliczce, przy ulicy Krakowskiej 22, powstanie sklep Leroy Merlin, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę 2019 roku. Obiekt ten będzie posiadać wyjątkową strefę projektowania oraz największy w okolicy dział drzewny i sanitarny. Do dyspozycji klientów będzie dostępnych ok. 400 miejsc parkingowych, zlokalizowanych przed sklepem, jak i na jego dachu.

Leroy Merlin w Wieliczce będzie posiadał w swojej ofercie aż 36 000 produktów dostępnych na ponad 8 500 metrów kwadratowych powierzchni. W sklepie znajdować się będzie m.in. największy w okolicy dział drzewny z szerokim asortymentem, rozbudowany dział sanitarny oraz przestronny ogród wewnętrzny i zewnętrzny. Klienci będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej i specjalnie przygotowanej strefy projektowania, która powstanie w głównym miejscu sklepu.

Dla klientów dostępnych będzie wiele usług dodatkowych, takich jak projektowanie łazienek i kuchni, montaż produktów zakupionych w sklepie, docinanie elementów na wymiar, szycie oraz transport (także ten natychmiastowy) i wiele innych ułatwiających realizację projektów dla domu lub ogrodu.

W trosce o większy komfort naszych klientów, zdecydowaliśmy się na przeniesienie jednego z naszych sklepów z Centrum Handlowego Bonarka City Center do Wieliczki. W nowym sklepie klienci będą mieli do dyspozycji 400 miejsc parkingowych dostępnych na parkingu naziemnym, a także dodatkowe miejsca parkingowe znajdujące się na dachu budynkuJednocześnie nasi klienci będą mogli skorzystać z poszerzonej oferty np. działu drzewnego czy punktu projektowania – mówi dyrektor sklepu w Krakowie Wieliczce, Bogdan Horbal.

Klienci odwiedzający sklep będą mogli skorzystać z doświadczenia 140 osobowego zespołu pracowników, którzy doradzą odnośnie doboru do potrzeb produktów i usług.

Zespół sklepu w Krakowie Wieliczce będzie wyjątkowy. Każdy kto dołączy do ekipy, a będzie dopiero rozpoczynał swoją przygodę z handlem, będzie mógł liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów z większym doświadczeniem zawodowym. Ponad połowę zespołu będą stanowili pracownicy przenoszonego sklepu z Krakowa Bonarki mający doświadczenie w realizacji projektów dla domu i ogrodu. – mówi dyrektor sklepu.

Każda zatrudniona osoba w Leroy Merlin otrzymuje bogaty pakiet benefitów: umowę o pracę, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, który jest formą długoterminowego oszczędzania, opiekę medyczną oraz szeroki zakres szkoleń. Dodatkowo każdy pracownik sklepu jest wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż i przyśpieszają znacząco obsługę. Pracownicy mają możliwość korzystania ze smartfonów również w celach prywatnych, po godzinach pracy.

Rekrutacja na stanowiska w powstającym sklepie już się rozpoczęła. Sklep poszukuje Koordynatorów ds. Sprzedaży, Doradców Klienta, Logistyków Sklepu/Magazynierów oraz Kasjerów. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie kariera.leroymerlin.pl.

Powiązane posty
Aktualności prasowe

Akwarium – ciekawe hobby dla dziecka

Akwarystyka to bardzo popularna dziedzina. Nic w tym dziwnego – starannie pielęgnowane akwarium…
Czytaj więcej
Aktualności prasowe

Jaka lustrzanka dla amatora?

Fotografowanie za pomocą smartfonu czy innych urządzeń mobilnych stało się bardzo modne. Jednak…
Czytaj więcej
Aktualności prasowe

Panele szklane idealna ozdoba do łazienki i salonu

Atrakcyjne i funkcjonalne dekoracje ścienne zawsze zwracają uwagę, ciesząc się powodzeniem i…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *