Zioła i rośliny lecznicze

Jambu, czyli roślina o niesamowitych właściwościach wibrujących

Jambu, czyli roślina o niesamowitych właściwościach wibrujących
Jambu, czyli roślina o niesamowitych właściwościach wibrujących

Czym dokładnie jest roślina Jambu i jak działa? To niesamowite odkrycie. Wraz z badaniem coraz większej ilości roślin, możliwe jest znalezienie takiej o naprawdę nietypowych właściwościach, jedną z nich jest właśnie Jambu, o której dziś opowiemy trochę więcej. Jej zastosowanie na skórze zapewnia bardzo ciekawe i przyjemne doznania. Czym jest ta roślina? Do czego jest wykorzystywana? Jakie ma działanie?

Pochodzenie rośliny Jambu

Jambu pochodzi z Brazylii, zostało odkryte w roku 1975, posiada wiele nazw, między innymi jeżówka elektryczna czy też znieczulnik. Początkowo, roślina była wykorzystywana jako składnik kulinarny w lokalnej kuchni, najczęściej wykorzystywano ją do robienia sałatek, ze względu na niezwykle oryginalny smak oraz łatwość przyrządzenia. Jednak po przeprowadzeniu dokładnych badań, udało się wykazać liczne efekty prozdrowotne spożywania rośliny. Dalsze badania pokazały, że Jambu poza dobrym wpływem na zdrowie, wspaniale działa również na zmysły.

Tajemniczy mechanizm działania

Działanie rośliny jest dosyć złożone, ponieważ znajdują się w niej różne związki chemiczne, w różny sposób wpływające na ludzki organizm, jakie efekty wywołuje roślina?

  • Działanie przeciwbólowe – ze względu na znajdowanie się w składzie rośliny składników hamujących stany zapalne, jest ona wykorzystywana jako doraźny środek przeciwbólowy. Może pomagać na takie dolegliwości jak ból zęba czy dziąseł. Dodatkowo ma ona działanie przeciwbakteryjne oraz antyseptyczne, co dodatkowo wpływa na skuteczność w przypadku problemów zdrowotnych.
  • Działanie ujędrniające – Jumbo po nałożeniu na skórę powoduje zwiększone jej ukrwienie, a co za tym idzie dostarczenie do naczyń włosowatych dużej ilości składników odżywczych. Zapewnia to zdrowy wygląd tery oraz zmniejsza szanse, chociażby na wystąpienie trądziku. Ze względu na swoją skuteczność, roślina czasami nazywana jest naturalnym botoksem, dodatkowo, w przeciwieństwie do niego nie ma niebezpiecznych efektów ubocznych.
  • Zwiększenie czułości skóry – lepsze krążenie w naczyniach włosowatych zapewnia również znacznie większą wrażliwość na bodźce i dotyk, umożliwia to odczuwanie znacznie większej przyjemności.
  • Uczucie wibracji – kolejnym ciekawym efektem nałożenia Jambu na skórę jest specyficzne uczucie wibracji bądź mrowienia, jest to wywołane zarówno działaniem zwiększającym ukrwienie, jak i działaniem znieczulającym, połączenie obu tych efektów zapewnia niesamowicie przyjemne doznania na całej powierzchni ciała, na którym znajduje się środek.

Zastosowanie rośliny Jambu

Roślinę ze względu na jej właściwości wykorzystuje się zarówno w medycynie, jak i w kosmetologii. Wśród najpopularniejszych medycznych zastosowań znajdą się bez wątpienia produkty przeznaczone na ból gardła, w przypadku kosmetologii natomiast, kremy i maści mające przeciwdziałać starzeniu się skóry. Na wyjątkowo dużą uwagę zasługują jednak kosmetyki erotyczne, wykorzystujące niecodzienne właściwości Jambu, czyli wibracje. Pozwalają one poczuć zupełnie inny rodzaj bodźców, rozpalając atmosferę. Bardzo dużą ofertę takich produktów ma w swoim asortymencie marka kosmetyków erotycznych Orgie.

Czy warto skorzystać z produktów erotycznych z Jambu?

Zastosowanie produktów z Jambu będzie nie tylko nowym doświadczeniem, ale również szansą na rozpalenie atmosfery w sypialni. Odczucia, jakie towarzyszą używaniu wibrujących kosmetyków, są nieporównywalne z niczym innym. Dodatkowo marka Orgie poza produktami z Jambu posiada liczne inne pozycje, takie jak lubrykanty na bazie wody czy żele zapachowe.

Powiązane posty
Zioła i rośliny lecznicze

Ogródek ziołowy – piękne z pożytecznym

Zioła są stałym gościem w naszych kuchniach. Niestety – najczęściej w postaci wysuszonej i…
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *